Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Łóżko kontynentalne Grand

2011 
BESTSELLER

Łóżko kontynentalne Primo

2126 

Łóżko kontynentalne Signal

2126 

Łóżko tapicerowane Alicante

4254 

Łóżko tapicerowane Bono

1609 

Łóżko tapicerowane Crystal

1977 

Łóżko tapicerowane Dubaj

2161 

Łóżko tapicerowane Grand 2

1816 

Łóżko tapicerowane Karo

1701 
BESTSELLER

Łóżko tapicerowane Kobe

1954 

Łóżko tapicerowane Luna 2

1701 

Łóżko tapicerowane Modern

1816 
BESTSELLER

Łóżko tapicerowane Signal

1896 

Łóżko tapicerowane Tiffany

1816 

Producent łóżek tapicerowanych

W rozbudowanej ofercie producenta mebli z Kępna MEBLEARES czekają wysokiej klasy łóżka tapicerowane oraz kontynentalne w wielu wariantach. W projektach stawiamy na połączenie wygody oraz walorów wizualnych, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu znakomite warunki do wypoczynku i snu po długim dniu.

W stale poszerzanym asortymencie nie zabrakło miejsca na modele, które sprawdzą się w klasycznie, jak i nowocześnie urządzonej sypialni. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy jedynie starannie wyselekcjonowane materiały, co przekłada się na wieloletnią odporność na eksploatację.

Łóżka kontynentalne

Jako producent starannie kontrolujemy wszystkie etapy produkcji naszych wyrobów. W przypadku łóżek kontynentalnych już na poziomie projektowym uwzględniamy zarówno najnowsze trendy wnętrzarskie, jak i rozwiązania odpowiedzialne za wysoki komfort użytkowania.

Drewno na stelaże, wypełnienia materacy oraz tkaniny tapicerskie pozyskujemy do sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność co do ich jakości i parametrów technicznych. Wybór kolorystyki i rozmiarów należy do Państwa – niezależnie od preferencji gotowe meble dostarczamy w ciągu ok. 21 dniach roboczych.