Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Markowe tapicerowane hokery, czyli wysokie krzesła wyposażone w kwadratowe lub okrągłe siedziska, to meble dostosowane do potrzeb klientów barów i restauracji. Nadają się one również do umieszczenia w domowej kuchni. W sprzedaży w naszym sklepie dostępne są zarówno modele zwykłe, jak i obrotowe. Większość z nich posiada wygodne pikowane oparcia. Jeśli jednak wolisz nabyć meble ich pozbawione, nie ma problemu. Znajdziesz je również w ofercie prowadzonego przez nas salonu.

Stołki barowe mogą mieć twarde siedziska. Nałożenie na nie tapicerki zwiększa jednak komfort użytkowania hokera. Na pokrytym tkaniną obiciową krześle siedzi się dużo wygodniej. Musisz wiedzieć, że pikowanie mebli polega na pokrywaniu ich miękkimi i przyjemnymi w dotyku materiałami. To sprzyja nadaniu danemu elementowi wyposażenia finezyjnego wyglądu, znakomicie współgrającego z aranżacją otoczenia.

Zastanawiasz się, jakie są jeszcze zalety tapicerowanych hokerów? Zarówno ich siedziska, jak i oparcia dzięki awangardowemu kształtowi same w sobie mogą stanowić niebanalną ozdobę pomieszczenia, w którym się znajdują. Część pikowanych krzeseł wyposażono także w podłokietniki, zwiększające komfort użytkowania danego modelu.