MEBLEARES to producent wysokiej jakości krzeseł, stołów oraz mebli wypoczynkowych, tapicerowanych. Produkujemy meble od 1992 roku….

Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową stanowiącą wizytówkę bogatej oferty mebli produkowanych w naszej firmie.

Od wielu lat cieszy się zasłużonym uznaniem odbiorców, wynikającym z produkcji wyrobów charakteryzujących się wysoką jakością, szeroką kolorystyką, funkcjonalnością oraz przystępnością oferty cenowej.

Głównym założeniem naszej firmy od początku jej istnienia jest zapewnienie szerokiego asortymentu oraz maksymalnego komfortu dokonywania zakupów przez naszych Klientów. Dużą uwagę przykładamy do wyselekcjonowania w naszej ofercie najlepszych tkanin odpowiadających najnowszym trendom i wzorom.

Tworzymy meble dopasowane do stylu życia i możliwości każdego klienta, które stanowią serce domu, skupiają najbliższych i funkcjonują w ich rytmie.

Szeroki wybór mebli, jakie oferujemy oraz promocje na pewno zadowolą gust każdego wymagającego klienta.

Przy dużych ilościach jesteśmy w stanie wyprodukować meble według wzorów klienta. Na stronie tej przedstawiamy nasze produkty. Gdybyście Państwo byli zainteresowani naszą ofertą, prosimy nas poinformować. Chętnie przygotujemy szczegółową ofertę. Pozostajemy do dyspozycji i usług.

Specjalizujemy się w produkcji mebli dla klientów hurtowych oraz detalicznych

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi modelami krzeseł, stołów, fotelików oraz mebli tapicerowanych jak również do przeglądania działu z naszymi inspiracjami i aranżacjami.

Dane firmy:

P.P.H.U,,ARES” Arkadiusz Rakowski
Krążkowy 82, 63-600 Kępno
tel. 739000421
tel. 625942115
fax.62/78-21-369