MEBLEARES to producent mebli oferujący produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy na dopracowanie produktów w najmniejszych detalach, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka widać ich funkcjonalność jak i wyjątkowy design. Szeroki wachlarz kolorystyki sprawia, że meble można z łatwością dopasować do każdego pomieszczenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową stanowiącą wizytówkę bogatej oferty mebli produkowanych w naszej firmie.

Od wielu lat cieszy się zasłużonym uznaniem odbiorców, wynikającym z produkcji wyrobów charakteryzujących się wysoką jakością, szeroką kolorystyką, funkcjonalnością oraz przystępnością oferty cenowej.

Głównym założeniem naszej firmy od początku jej istnienia jest zapewnienie szerokiego asortymentu oraz maksymalnego komfortu dokonywania zakupów przez naszych Klientów. Dużą uwagę przykładamy do wyselekcjonowania w naszej ofercie najlepszych tkanin odpowiadających najnowszym trendom i wzorom.

Tworzymy meble dopasowane do stylu życia i możliwości każdego klienta, które stanowią serce domu, skupiają najbliższych i funkcjonują w ich rytmie.

Szeroki wybór mebli, jakie oferujemy oraz promocje na pewno zadowolą gust każdego wymagającego klienta.

Przy dużych ilościach jesteśmy w stanie wyprodukować meble według wzorów klienta. Na stronie tej przedstawiamy nasze produkty. Gdybyście Państwo byli zainteresowani naszą ofertą, prosimy nas poinformować. Chętnie przygotujemy szczegółową ofertę. Pozostajemy do dyspozycji i usług.

Specjalizujemy się w produkcji mebli dla klientów hurtowych oraz detalicznych

Na pewno już wiesz, że możesz kupić u nas różnego typu meble. Być może wiesz też, co byś chciał kupić, ale na pewno nie wiesz, ile naszych starań stoi za daną ofertą. Każdy produkt, który oglądasz to starannie przemyślana propozycja.

Sklep Ares to różnorodność kolorów i wzorów. To także bogactwo mebli o zróżnicowanej funkcjonalności. Posiadamy szeroką ofertę mebli nowoczesnych i klasyczne meble pokojowe, przytulne systemy mebli sypialnianych, funkcjonalne meble młodzieżowe, szeroką gamę materacy, meble tapicerowane. Oferta sklepu Ares to zarówno meble pojedyncze jak i gotowe zestawy meblowe. Dostarczamy meble na terenie całej Polski oraz Niemiec. Służymy dobrą radą i odpowiadamy na liczne pytania telefonicznie, za pomocą chatu, maila oraz formularzy dotyczących produktów. Nie znamy zdania ‘nie da się’. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, dla nas najważniejszy jest klient , bo wiemy że to dzięki Państwu mamy pracę , dlatego wkładamy w nią 100% naszej mocy.

Dane firmy:

P.P.H.U,,ARES” Arkadiusz Rakowski
Krążkowy 82, 63-600 Kępno
tel. 739000421
tel. 625942115

 

O nas