MEBLEARES to producent mebli oferujący produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy na dopracowanie produktów w najmniejszych detalach, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka widać ich funkcjonalność jak i wyjątkowy design. Szeroki wachlarz kolorystyki sprawia, że meble można z łatwością dopasować do każdego pomieszczenia.

Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową stanowiącą wizytówkę bogatej oferty mebli produkowanych w naszej firmie.

Od wielu lat cieszy się zasłużonym uznaniem odbiorców, wynikającym z produkcji wyrobów charakteryzujących się wysoką jakością, szeroką kolorystyką, funkcjonalnością oraz przystępnością oferty cenowej.

Głównym założeniem naszej firmy od początku jej istnienia jest zapewnienie szerokiego asortymentu oraz maksymalnego komfortu dokonywania zakupów przez naszych Klientów. Dużą uwagę przykładamy do wyselekcjonowania w naszej ofercie najlepszych tkanin odpowiadających najnowszym trendom i wzorom.

Tworzymy meble dopasowane do stylu życia i możliwości każdego klienta, które stanowią serce domu, skupiają najbliższych i funkcjonują w ich rytmie.

Szeroki wybór mebli, jakie oferujemy oraz promocje na pewno zadowolą gust każdego wymagającego klienta.

Przy dużych ilościach jesteśmy w stanie wyprodukować meble według wzorów klienta. Na stronie tej przedstawiamy nasze produkty. Gdybyście Państwo byli zainteresowani naszą ofertą, prosimy nas poinformować. Chętnie przygotujemy szczegółową ofertę. Pozostajemy do dyspozycji i usług.

Specjalizujemy się w produkcji mebli dla klientów hurtowych oraz detalicznych

Na pewno już wiesz, że możesz kupić u nas różnego typu meble. Być może wiesz też, co byś chciał kupić, ale na pewno nie wiesz, ile naszych starań stoi za daną ofertą. Każdy produkt, który oglądasz to starannie przemyślana propozycja.

Sklep Ares to różnorodność kolorów i wzorów. To także bogactwo mebli o zróżnicowanej funkcjonalności. Posiadamy szeroką ofertę mebli nowoczesnych i klasyczne meble pokojowe, przytulne systemy mebli sypialnianych, funkcjonalne meble młodzieżowe, szeroką gamę materacy, meble tapicerowane. Oferta sklepu Ares to zarówno meble pojedyncze jak i gotowe zestawy meblowe. Dostarczamy meble na terenie całej Polski oraz Niemiec. Służymy dobrą radą i odpowiadamy na liczne pytania telefonicznie, za pomocą chatu, maila oraz formularzy dotyczących produktów. Nie znamy zdania ‘nie da się’. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, dla nas najważniejszy jest klient , bo wiemy że to dzięki Państwu mamy pracę , dlatego wkładamy w nią 100% naszej mocy.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu Facebook (zwanym dalej “Konkursem”), jest firma P.P.H.U. Ares Arkadiusz Rakowski z siedzibą w Krążkowy 82 , 63-600 Kępno.
2. Fundatorem nagrody jest Organizator.
3. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Organizator.
4. Podanie danych osobowych ma charakter dowolny, lecz niezbędny do przystąpienia przez Uczestnika do Konkursu. Osobom udostępniającym dane przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich zmian bądź usunięcia.
5. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa warunki Konkursu.
6. Konkurs nie jest stworzony, administrowany, wspierany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.
7. Konkurs jest prowadzony na stronie https://www.facebook.com/mebleares/ (zwanej dalej “Fanpage”).
8. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem Konkursu, tj. udzielaniem informacji na temat Konkursu oraz rozpatrywaniem reklamacji sprawują pracownicy Organizatora.

§ 2. UCZESTNICY KONKURSU
1. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego , posiadające pełną zdolności do czynności prawnych, będące użytkownikami i posiadający aktywne konto w serwisie Facebook.com; które zaakceptowały niniejszy Regulamin (dalej: „Uczestnik”).
2. Uczestnik oświadcza, że:
a. jest osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych;
b. zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i w sposób dobrowolny przystępuje do Konkursu;
c. wyraża zgodę i akceptuje warunki Regulaminu, w tym zapoznał się z treścią dotyczącą procedury odbioru nagrody i ją w pełni akceptuje;
d. zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Regulaminu, w tym również regulaminu Facebook;
e. wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z uczestnictwem w Konkursie;
f. jest zarejestrowanym Użytkownikiem portalu społecznościowego Facebook;
3. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy i współpracownicy Organizatora.

§ 3. NAGRODA
1. W Konkursie przewidziano JEDNĄ NAGRODĘ – dla osoby wyłonionej w sposób wskazany w §6.
2. Nagrodami (dalej: „Nagroda”) w Konkursie Podnóżek lub Voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym firmy ares.
3. Informacja o Nagrodzie będzie zawarta w treści ogłoszenia o Konkursie opublikowanego na portalu Facebook, na profilu Meble Ares https://www.facebook.com/mebleares/
4. Laureatowi nie przysługuje prawo wymiany Nagrody na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.
5. Zwycięzca może zrzec się Nagrody, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny ani jakakolwiek inna nagroda.

§ 4. MIEJSCE, CZAS I ZASADY KONKURSU
1. Konkurs jest dostępny w formie ogłoszenia konkursowego (dalej: „post konkursowy“) na portalu społecznościowym Facebook na profilu Organizatora pod adresem https://www.facebook.com/mebleares/
2. Konkurs trwa od dnia 20 lutego 2023 godz.21 do 14 marca 2023 godz. 20:00.

§ 5. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest:
– Polubić Nasz Fanpage
– Polubić i udostępnić post konkursowy
– Napisać w komentarzu ,który nasz produkt Cię najbardziej interesuje
– Zaprosić do zabawy kilku znajomych (opcjonalnie)
Zadanie konkursowe
– Napisać nam koniecznie ,na który mebel zwycięzca wyda bon o wartości 500 zł lub który wzór podnóżka wybierze (zależnie od wybranej opcji).
4. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem “Konkurs na Facebooku z dnia 20.02.2023 r.”
5. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

§ 11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 20 lutego 2023 r. i obowiązuje do 14.03.2023 r.
2. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
3. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.
4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na Fanpage’u oraz na oficjalnej stronie Organizatora: https://www.facebook.com/mebleares/
5. Regulamin Konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie Organizatora: https://www.facebook.com/mebleares/

Dane firmy:

P.P.H.U,,ARES” Arkadiusz Rakowski
Krążkowy 82, 63-600 Kępno
tel. 739000421
tel. 625942115