Nowości

Najnowsze produkty

Polecane produkty

Nasze propozycje

Promocje

Najlepsze ceny

Naszą specjalnością są piękne meble tapicerowane, które oferujemy już od 30 lat. Jako polski producent krzeseł, foteli oraz kanap, zwracamy uwagę na wysoką jakość użytych materiałów. Dzięki nim każdy mebel pikowany widoczny na tej stronie jest wygodny i bardzo trwały. Stosujemy nieszkodliwe dla zdrowia kleje, lakiery oraz pianki. Również tkaniny spełniają obowiązujące w UE normy bezpieczeństwa.

Wyjątkowe poszycia mebli tapicerowanych dla rodzin i koneserów

Z myślą o potrzebach Klientów szukających wyjątkowych obić do mebli tapicerowanych, oferujemy:

Dużą popularnością cieszą się poszycia wykonane z naturalnych włókien bawełnianych. Świetnie sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych elementach wyposażenia.

Polskie meble tapicerowane w ofercie sklepu internetowego

Wszystkie nasze polskie meble tapicerowane produkowane w Kępnie można zamówić przez sklep internetowy. Zapewniamy w nim szeroki wybór:

Dostępność każdego produktu podana jest bezpośrednio na stronie sklepu. Niektóre z pokazanych mebli pikowanych oferujemy z opcją szybkiej wysyłki. Realizujemy ją w ramach własnego transportu lub z pomocą firmy kurierskiej.

Przygotowaliśmy komfortowe systemy płatności:

Meble pikowane prosto od producenta

Nasza firma jest doświadczonym polskim producentem, który śledzi aktualne trendy w aranżacji wnętrz. W związku z tym w katalogu on-line na Klientów czekają wysmakowane tapicerowane meble pikowane w stylu glamour. Ze względu na oryginalny i eklektyczny wygląd świetnie nadają się do gabinetu. Dla wymagających nabywców przygotowaliśmy też kolekcje wzorowane na angielskich klubowych kanapach. Charakterystyczne pikowanie tkaniny wykonujemy za pomocą guzików lub kryształków. Ostatni wariant jest opcją dodatkowo płatną.

Producenci mebli tapicerowanych — Kępno i okolice

Zapraszamy Państwa na zakupy do firmowego sklepu internetowego Mebleares. Za jego pośrednictwem można złożyć zamówienie o dogodnej porze dnia bez wychodzenia z domu. Podobnie jak inni producenci mebli tapicerowanych obejmujemy swoje wyroby dwuletnią gwarancją. Zapraszamy osoby z Kępna i okolic oraz całej Polski do zapoznania się z ofertą on-line.